Oslava Dňa detí

V piatok 4. júna sme všetky učebnice nechali doma spinkať a do školy sme prišli len s dobrou náladou a dobrotami vo vaku. A prečo? No predsa kvôli oslavám Dňa detí.

Už od rána na nás krásne svietilo slniečko a nič nám nebránilo pustiť sa do zábavy. Pre naše deti sme prichystali športové a zábavné súťaže, za ktoré mohli získať rôzny počet bodov. Súťaže boli napínavé a do poslednej chvíle nebolo jasné, komu sa darilo najviac. Nakoniec víťazí mohli byť len traja, z každej triedy jeden. No nik neodišiel naprázdno. Už prázdne vaky si opäť naplnili ďalšími dobrotami od pani riaditeľky.

Po súťažiach sme si oddýchli pri vzácnej návšteve, ktorá k nám prišla až z obce Opátka. Bol to pán včelár so svojimi včielkami, ktorý nám porozprával zaujímavé informácie o živote včielok. V prenosnom úli sme pozorovali pracovité včielky, ochutnali sme chutný a hlavne zdravý lesný medík, spoznali ďalšie včelie produkty a v neposlednom rade sme si vyrobili voňavé voskové sviečky.

Deň ubehol ako voda, no nečudo. Veď v dobrej nálade a ešte lepšej spoločnosti všetko beží rýchlo.

Milé deti, veríme, že ste si tento deň užili! Už teraz za tešíme na ďalšie spoločné zážitky!

Viac fotografií vo fotogalérii