top
Základná škola Skároš

Odkazy

 Adoptuj si kravičku    Alík

Autoškolák

Bublina

Dobré nápady

Omaľovánky

Rexík

Škola hrou

Virtuálne prehliadky

Škola v prírode, Svätý Jur

ZŠ Skároš, škola v prírode 2015, BratislavaV škole v prírode sme boli v Bratislave, bývali sme vo Svätom Jure v Horskom hoteli Eva. Chodili sme po výletoch.

Škola v prírode - informácie

Základná škola Skároš, škola v prírode 2015, Horský hotel Eva, Svätý JurAj tento školský rok sa vyberieme spoznávať krásy Slovenska. Plánujeme cestovať, navštevovať múzeá, spoznávať južné a západné Slovensko...

Bojnice 2014

Škola v prírode Bojnický zámok, ZŠ SkárošZ denníčka školy v prírode v BOJNICIACH: 12. 05. 2014 - V pondelok ráno sme vycestovali do školy v prírode v Bojniciach. Tento cestovný deň bol úžasný, ale...

Škola v prírode

Školy v prírode sú tradične v čistých prírodných oblastiach bez priemyslu a prašných komunikácií, v prostredí lesov. Čisté, lesné prostredie je zvlášť pre vyvíjajúce sa deti nenahraditeľným prínosom.

Vnútorný poriadok školy v prírode

Do školy v prírode si sa prišiel zotaviť, zrekreovať, získať nové vedomosti a prežiť veľa pekných chvíľ. Radíme ti preto:

Odporúčaný zoznam vecí do školy v prírode

Prosíme všetkých, ale hlavne rodičov, o dodržanie pokynov, ktoré vychádzajú z našich dlhoročných skúseností. Ich hlavným cieľom je zabezpečiť pre dieťa krásnu Školu v prírode plnú nezabudnuteľných zážitkov. 

Chata Opalisko - Závažná Poruba 2011

Pre zorganizovanie školy v prírode v roku 2011 sme sa rozhodli pre zvoliť  oblasť Liptova, ktorá je bohatá na prírodné zaujímavosti. Ubytovanie bolo zabezpečené na Chate Opalisko neďaleko obce Závažná Poruba.

Stará Ľubovňa 2012

Stará Ľubovňa je staré kráľovské mesto s hradom, ktorý stojí na vysokom brale a dohliada na svoje okolie, hlavne na obchodné cesty vedúce do Poľska.

Odkazy

 Erb obce Skároš

Metodicko-pedagogické centrum

logo-eu-sf    logo-eu.esf
Logo Nadácia Orange
logo-usske
logo opv    logo-mvsr-kruh
Zodpovedne.sk
Prevencia šikanovania

bottom

Vytvorené pre Základnú školu Skároš webmastrom s použitím upravenej šablóny themza. Všetky práva vyhradené!