top
Základná škola Skároš

Odkazy

 Adoptuj si kravičku    Alík

Autoškolák

Bublina

Dobré nápady

Omaľovánky

Rexík

Škola hrou

Virtuálne prehliadky

Konečne sme sa dočkali

Konečne sme sa dočkali, Základná škola SkárošPo dvojročnom „výpadku“ literárnych súťaží sme vyrazili plnou parou na 68. ročník Hviezdoslavovho Kubína.

Hviezdoslavov Kubín 2019

Hviezdoslavov Kubín 2019, Základná škola SkárošNa našej škole bolo v stredu 27. 02. 2019 celoškolské kolo tejto literárnej súťaže. Odznelo 7 ukážok, žiaci sa zodpovedne pripravili

Hviezdoslavov Kubín, krajské kolo

Hviezdoslavov Kubín 2018, Michalovce, Krajské kolo, Základná škola SkárošNaša žiačka Sofia Andresová sa 25. apríla 2018 v silnej konkurencii krajského kola Hviezdoslavovho Kubína umiestnila na skvelom…

Hviezdoslavov Kubín 2018

Hviezdoslavov Kubín 2018, Základná škola SkárošPekné stretnutie mali žiaci našej školy na celoškolskej recitačnej súťaž Hviezdoslavov Kubín. Príjemne prekvapili naši štvrtáci.

Hviezdoslavov Kubín 2017

Hviezdoslavov Kubín 2017, ZŠ SkárošNabrúsme si hrdielka! To bolo ústredné heslo všetkých interpretov prózy a poézie, čo sa chystali, po výbornom zvládnutí triedneho kola

Hviezdoslavov Kubín 2016

Hviezdoslavov Kubín na ZŠ Skároš v roku 2016Školské kolo literárnej súťaže v prednese prózy a poézie Hviezdoslavov Kubín je dobrá príležitosť na zistenie, aké talenty máme na škole.

Hviezdoslavov Kubín 2014

Pavol Országh Hviezdoslav, Hviezdoslavov KubínNapriek tomu, že sme menšia škola, literárna súťaž HVIEZDOSLAVOV KUBÍN má u nás tradíciu a vysokú úroveň, školské kolo sa uskutočnilo dňa 24. marca 2014.

Hviezdoslavov Kubín

Hviezdoslavov Kubín – celoslovenská postupová súťažná prehliadka v umeleckom prednese poézie a prózy, zachováva si meno a odkaz jedného z najväčších slovenských básnikov a zároveň vzdeláva a kultivuje najmä deti, ale i mládež a dospelých. 

Odkazy

 Erb obce Skároš

Metodicko-pedagogické centrum

logo-eu-sf    logo-eu.esf
Logo Nadácia Orange
logo-usske
logo opv    logo-mvsr-kruh
Zodpovedne.sk
Prevencia šikanovania

bottom

Vytvorené pre Základnú školu Skároš webmastrom s použitím upravenej šablóny themza. Všetky práva vyhradené!